Dankjewel voor je aanvraag!

We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Esther Prins

Ik had de hele dag mijn aandacht erbij dit is te wijden aan de trainer. Wat een leerzame en leuke dag. Dankjewel

10/10
Klantenvertellen
Jocelyn Kemker

Er zat een goede afwisseling in de training. De voorbereiding vooraf hielp mij ook om al de stap te maken naar de cursus.

10/10
Klantenvertellen
Hans Bareveld

Zeer herkenbare problemen worden besproken en voor je opgelost.

10/10
Klantenvertellen
Marco van den Bosch

Mede door de zeer enthousiaste trainer was het een leerzame en interessante sessie. Fijn om puntsgewijs door de lesstof heen te gaan met tussendoor een leuke opdracht

8/10
Klantenvertellen
Sandra Kerstgens

Duidelijke cursus met rustig en eenvoudig uitgelegde stappen en voldoende praktijkvoorbeelden en hands on laten zien hoe dingen beter moeten.

9/10
Klantenvertellen
Renate Stoker

Ik vond het een zeer leerzame cursus waar je echt veel aan hebt. Duidelijke informatie, voldoende tijd voor vragen stellen en punctueel.

10/10
Klantenvertellen
Gose Bos

Ondanks dat het voor ons op een zaterdag was heb ik hier zeker geen spijt van gekregen om hier aan deel te nemen. Zeer leerzaam, en ik heb hier zeker een boel van geleerd.

9/10
Klantenvertellen
Jorgen Tol

Interessante training. zeer leerzaam. Wordt ook goed gegeven, Hoop info in één dag maar genoeg pauze om te verwerken. De dag vloog voorbij. Ben gemotiveerd om actie te ondernemen!

10/10
Klantenvertellen
Fons Janssen

De training gesprekstechnieken gaven mij de instrumenten om goed te reflecteren op vorige gesprekken en hoe ik die de volgende keer beter kan doen. De facilitator wist de theorie heel goed beschikbaar te maken voor de diverse deelnemers en juist de diversiteit te gebruiken zodat deelnemers ook van elkaar leren. Door mijn uitgebreide voorbereiding in de weken ervoor kan ik de kennis uit de les ook gelijk toepassen om beter in contact te staan met anderen en ook hoe je met meer moeilijke gesprekken om kan gaan.

10/10
Klantenvertellen
Erik Liebrand

De trainer legt duidelijk uit! Heldere informatie. Hele praktische bruikbare tips.

8/10
Klantenvertellen
Eric Spaargaren

Het is nuttig om met een communicatietrainingen echte praktijkcases te oefenen. Zo krijg je een goed beeld van jezelf en hoe je dient te acteren in lastige situaties. Humor en plezier maken was daarbij leuk om te ervaren. De trainster Marlies kon de praktijkcases goed toelichten en tot uitvoering brengen, dat was leerzaam.

10/10
Klantenvertellen
Monique Cabbolet

Fijn om na een aantal onderwerpen stil te staan met welke tip je als eerste aan de slag gaat.

10/10
Klantenvertellen
Beste opleider

Beste opleider

7 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.000 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten