
Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Het was een leerzame dag waar ik veel aan heb gehad. De trainer heeft deze dag op leuke manier ingedeeld zodat de groep het ook heel leuk vond.
De cursus wordt duidelijk uitgelegd.
Door de vele rollenspellen ga je direct al nadenken over de juiste manier van vragen stellen. Een aanrader
Patrick is een geweldige coach. Hij weet de cursisten goed bezig te houden. Het is ongelofelijk hoeveel je in 1 training (gesprekstechnieken) kan leren. Het heeft mij nieuwe inzichten gegeven waar ik zeker mee vooruit kan en gelijk mee aan de slag ben gegaan. “Tijdwinst” is dan ook een perfecte naam, want Tijd win je altijd bij een goed gesprek 🙂
De interactieve cursus zorgde voor een fijne sfeer waarin je kon zien dat elke collega enthousiast mee bleef doen én wat zorgde voor motivatie om ook daadwerkelijk met de punten aan de slag te gaan.
De training gesprekstechnieken gaven mij de instrumenten om goed te reflecteren op vorige gesprekken en hoe ik die de volgende keer beter kan doen. De facilitator wist de theorie heel goed beschikbaar te maken voor de diverse deelnemers en juist de diversiteit te gebruiken zodat deelnemers ook van elkaar leren. Door mijn uitgebreide voorbereiding in de weken ervoor kan ik de kennis uit de les ook gelijk toepassen om beter in contact te staan met anderen en ook hoe je met meer moeilijke gesprekken om kan gaan.
Tijdens de cursus is er veel ruimte voor de praktijk, wat maakt dat tips toepasbaar voelen.
Ciska is er gedreven en flexibel.
Een hele fijne cursus.
